Ndeshje spektakolare zhvillohen sot në dy grupet e Ligës së Parë

Futboll të bukur ku pritet edhe spektakël golash do të jetë edhe në Ligën e Parë, pasi sot (e diele) zhvillohen plotë 6-të ndeshje në kuadër të javës së katërt në Grupin A dhe B.

Në Grupin A ndeshje më interesante pritet të jetë në “Riza Lushta” ku ballafaqohen Trepça ’89 dhe Onix, derisa dy ndeshjet tjera do të jenë Drenasi – Istogu dhe A&N – Rahoveci

Ndërsa në Grupin B takim më i zjarrtë pritet t’i vë përballë derbin rajonal në mes Vllaznisë dhe Vitisë, teksa dy përballjet tjera janë Kika – Flamurtari dhe Ferizaji – Vushtrria.

Të gjitha këto ndeshje zhvillohen nga ora 16:00 dhe Sheshi.info do të ju mbaj të informuar për çdo ndryshim rezultati në kohë reale.

Përballje të zjarrta në Superligë, vëmendja në Skenderaj e Klinë

Balotelli ia bën sefte në Turqi, shënon golin e parë dhe Adana merr fitore