Ndeshje në kujtim të Triumf Shabanit

Triumf Shabani do t’i bëjë një vit prej se është ndarë fizikisht nga ne dhe për këtë pritet që dy ish skuadrat e tij të luajnë një ndeshje mes vete.

Kampioni i Kosovës, Feronikeli skuadra e fundit e Triumfit, do të luajë kundër skuadrës ku u rrit si futbollist ky i fundit, Fushë Kosovës.

Ndeshja do të luhet të dielën në ora 17:00.

triumf shabani