Ndeshja El Selvador-Kanada, sjell huqjen e vitit

Sulmuesi Cyle Larin është bërë protagonist i njërës prej huqjeve që mund të kandidojnë për gafën e vitit 2015.

Pasi që e kaloi portierin, ai gjuajti në mënyrë të pabesueshme jashtë portës, duke u bërë figura tragjike e ndeshjes El Salvador-Kanada.

Ndryshe, sfida mes El Salvadorit dhe Kanadasë, e cila u zhvillua në kuadër të Gold Cup, përfundoi 0:0. /Olle