Ndeshja e vlefshme për kualifikimet Eurobasket 2025, do të transmetohet në këtë televizion

Kosova me 25.11.2021 (nesër), fillon ciklin parakualifikues në Eurobasket 2025.

 

Kosova do të luajë ndeshjen e parë në Norvegji, në palestrën Haukelandshallen me fillim nga ora 19:00.

 

Transmetimin për këtë ndeshje e ka siguruar platforma Art Motion dhe Kujtesa, ndeshja do të transmetohet në K Sport 1.

Gjendja aktuale në Man United, Ragnick trajner i përkohshëm ? Kontaktet me Valverde dhe nënshkrimi i një fanele nga Mauricio Pochettino

Sokoli tregon nëse do të ketë favorit në derbin Gjilani – Drita: Do të shohim futboll me shumë kalkulime taktike