Ndeshja e Kosovës në basketboll po transmetohet në këtë kanal televiziv

Ka filluar ndeshja mes Sllovakisë dhe Kosovës, raporton Gazeta Olle.

Takimi i vlefshëm për para-kualifikueset e Kupës së Botës po luhet në Bratislavë.

Avantazh të menjëhershëm kanë marrur vendasit, që po udhëheqin 5-0.

Ndeshja po transmetohet në Klan Kosova./GazetaOlle/