Ndërroi jetë babai i Mërgim Mavrajt

Ka ndërruar jetë babai i Mërgim Mavrajt, Mustafë Mavraj. Ai vuante nga një sëmundje dhe ishte i shtruar në një spital të Frankfurtit në Gjermani.

Lajmi bëhet i ditur edhe nga faqja zyrtare e KF Istogut, klub ky që vjen nga vendlindja e Mavrajt.

Sipas tyre, varrrimi i të ndjerit do të bëhet nesër në orën 16:00 në fshatin Staradran të Istogut.

GazetaOlle.com i shpreh ngushëllime familjes Mavraj.

mavrajjj