Ndërpritet ndeshja mes Sigal Prishtinës dhe Trepçës

Për shkak të fyerjeve ndaj Drilon Hajrizit, është ndërprerë ndeshja mes Sigal Prishtinës dhe Trepçës.

Kanë mbetur të luhen edhe 6:59 minuta, ndërsa rezultati është 64:61 në të mirë të Trepçës.

Skuadrat janë larguar nga parketi, ndërsa pritet largimi i një pjesë apo i gjithë shikuesve. /Gazeta Olle/

Këto janë rezultatet e xhudistëve kosovar nga Kupa Evropiane për Kadetë 2024

Sportingu e Atalanta barazojnë në takimin e parë në Ligën e Evropës