Ndërpritet ndeshja, goditet portieri (VIDEO)

Është ndërprerë përkohësisht ndeshja mes të Malit të Zi dhe Rusisë në Podgoricë, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikimet Euro 2016.

Me të filluar ndeshja, portieri rus Igor Akinfeev, është qëlluar na një mjet i fuqishëm, që besohet të jetë fishekzjarr.

Ndeshja ka rinisur pas 30 minutave ndërprerje.