Nderim Nexhipi larg Dritës, “transferohet” në Zvicër (FOTO)

Nderim Nexhipi largohet përkohësisht nga Drita për të kaluar pushimet e verës.

Ai ka postuar një foto me Arbnor Fejzullahin, ish-kapitenin e Partizanit të Tiranës.

Nexhipi ka postuar një foto me Fejzullahin, ku ndodhen bashkë në Zvicër, shkruan Gazeta Olle.

Kujtojmë që Nexhpit i ka skaduar kontrata me Dritën dhe vështirë se klubi do t’ia vazhdojë atë.

nderim

nexhipi nexhipi nexhipi