Ndërhyrja ‘horror’ e vitit

Mesfushori i skuadrës së Southendit, Michael Timlin, ka pësuar një lëndim të tmerrshëm në ndeshjen që skuadra e tij e zhvilloi kundër Stevenages.

Pas një dyluftimi me futbollistin kundërshtar Bira Dembele, ai u gjakos i tëri dhe vetëm ndërhyrja e stafit mjekësor ia parandaloi gjakderdhjen.

2888E4B400000578-0-image-a-2_1431282748462

2888E42A00000578-3075917-image-a-107_1431297455891