Ndëpritet ndeshja në Prishtinë

Në derbin e javës së 21-të në hendboll ndrërmjet Prishtinës dhe Kastrioti, është ndërprerpë ndeshja për pak çaste. Arsyeja e kësaj ndërprerje është fyerjet në drejtim të gjyqtarit kryesor nga trajneri i skuadrës së Kastriotit, i cili pas kësaj është përjashtuar bëhet e ditur nga faqja zytare e skuadrës së Prishtinës. (Gazetaolle.com)