Ndahen përfundimisht Oriola dhe Erosi? Futbollisti e ‘thumbon’ publikisht

Oriola dhe Erosi kanë marrë sërish vëmendjen e ndjekësve, duke lënë të kuptohet se tashmë kanë ndarë përfundimisht rrugët.

Lidhja e modeles dhe futbollistit ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes, e shumë herë janë komentuar për ndarje të mundshme.

Por, përmes postimeve të fundit, ndjekësit janë bindur se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes.

Në rrjete sociale, Oriola dhe Erosi më nuk e ndjekin njëri-tjetrin, duke lënë të dyshohet se janë ndarë.

Po ashtu, Erosi përmes një postimi në InstaStory shpërndau një thënie, me të cilën supozohet se e ‘thumbon’ Oriolën.

“Ujku qimen e ndërron, por zakonin nuk e harron”, është shprehja që ai e ndau në rrjete sociale. /Lajmi.net/

 

Kosova U-16 publikon listën e 12 basketbollistëve për FIBA European Challenger

Dëmtohet mbrojtësi i Kombëtares dhe humb duelet e rëndësishme të shtatorit