Nate Diaz eskaloi në meçin Paul-Woodley, frikëson njërin: Tmerrohen të pranishmit (VIDEO)

Ylli i UFC, Nate Diaz, ka frikësuar të pranishmit që po ndiqnin ngjarjet mes Tyron Woodley dhe Jake Paul.

Diaz vizitoi Amalie Arena në Florida, derisa Paul shënoi fitoren e dytë ndaj Woodley në vitin 2021, me një nokaut në raundin e gjashtë.

Gjersa po hynte në arenë, Diaz shkëmbeu disa fjalë me një të pranishëm, përcjell lajmi.net. Këtu filloi spektakli.

Luftëtari i UFC bëri kinse do ta godas të pranishmin duke bërë që ai të frikësohet jashtëzakonisht shumë.

Videoja që tregon momentin bëri bujë të madhe nëpër rrjetet sociale, duke shkaktuar edhe të qeshura të mëdha.

Shikoni videon më poshtë

Statistikat e Superligës së Femrave: Kush shënoi më shumë e më pak pikë

Agim Ademi takohet me Edon Zhegrovën, tregon bisedën me yllin e Kosovës