Nargi e bën nxehtë

Modelja e njohur italiane Federica Nargi dhe e dashura e futbollistit Alessandro Matri, është ekspozuar tej mase në pushime që është duke kaluar me sulmuesin e Juventusit.

Nargi ishte në qendër të vëmendjes përderisa ishte ekspozuar duke treguar linjat e saja trupore të cilat dukeshin të mrekullueshme.

 

federica_nargi_f4cb

nargi-matri-formentera1