Napoli-Juventus, formacionet zyrtare

 

Napoli dhe Juventus, dy skuadrat që disa edicione më parë kur takoheshin, ishte një luftë për vendin e parë, këtë vit është më ndryshe.

Zonja e vjetër udhëton në Napoli për të qenë ndjekësit më të afërt të Inter, ndërsa kampionët aktual për të shpresuar në një vend në garat evropiane deri në fund të sezonit, shkruan OLLE.

Amir Rrahmani si gjithmonë titullar për Napolin, dhe përball tij do ketë serbin Vlahovic.

Ndeshja fillon nga ora 20:45, në Diego Armando Maradona.

Elbasani me një fitore të rëndësishme përball Luzit, tashmë Kategoria Superiore nuk është vetëm një ëndërr

Bilbao – Barcelona: Publikohen formacionet startuese