Na presin dy super përballje sot në Superligën e Kosovës

Dje janë mbyllur tri ndeshje të javës së 10-të në BKT Superligën e Kosovës.

Llapi ka mposhtur Ulpianën, Drita ka fituar te Feronikeli, ndërsa Prishtina iu kthye fitoreve me Malishevën,

Sot skuadrat e kreut Gjilani dhe Drenica do të përballen mes veti, në një prej ndeshjeve më të mirë të këtij sezoni.

Ndeshja e parë mes tyre ishte mbyllur baras 1-1.

Nxehtë pritet të jetë edhe në Kilinë, ku Dukagjini e pret Ballkanin.

Ndeshja e parë mes tyre ishte mbyllur baras 2-2. /Gazeta Olle/

“Leo, ma jep fanellën tënde, unë ta jap nënën time” – djaloshi i ri çmend të gjithë me ofertën për Messin

Liga e Kampionëve vjen edhe sot me super sfida