Mustafi shënon autogol

Shkodran Mustafi është i pafat në ndeshjen e cila po zhivllohet ndërmjet Las Palmas dhe Valencias. Mbrojtësi shqiptar ka shënuar autogol për t’i dhënë vendasve epërsinë prej 2:1/Olle