Mustafi e Valencia, të pa fat (VIDEO)

Shkodran Mustafi dhe skuadra e tij, Valencia, janë treguar të pafat në takimin e sotëm ndaj Atheltic Bilbaos. Ata ishin duke fituar deri në minutën e fundit, kur Aritz Aduriz barazoi shifrat në 1:1.

Për Valencinë shënoi De Paul në minutën 61.

Mustafi luajti tërë ndeshjen. Valencia ruan pozitën e katërt, pavarësisht barazimit. (Gazeta Olle)