Muslja e Sylejmani shënojnë, por Hannoveri nuk fiton

Sanhausen ka mposhtur Hannoverin, në kuadër të xhiros së 31’të në Bundesliga 2 me rezultat 4-2.

Gol për Hannoveri i kanë shënuar Florent Muslija edhe Valmir Sulejmani, dy lojtarët e Përfaqësueses së Kosovës.

Edhe përkundër golave dhe epërsisë që kishin me golat e shqiptarëve prej 2-1, në fund Hannover u mposht.

Dyshja nuk kanë qenë të ftuar nga Kosova në ndeshjet  fundit. /Gazeta Olle/