Muriqi dhe Rashica së bashku për pushime në Turqi

Vedat Muriqi dhe Milot Rashica janë duke shijuar pushimet me familje ne Turqi.

Të dy ishin të ftuar nga Kombëtarja e Kosovës në katër ndeshjet që zhvilluan gjatë këtij muaji në Ligën e Kombeve, njofton Klankosova.tv.

Derisa, tani janë bërë bashkë dhe po i shijojnë këto pushime, para se të fillojnë përgatitjet sezonale me klubet e tyre.

Ndeshjet gjysmëfinale në Ligën e Konferencës: Roma dhe Leicesteri gjobiten nga UEFA

Zyrtare: Llapi transferon talentin e Feronikelit