Mrekulloheni nga basketbollisti Pep Guardiola

Pep Guardiola është i mirë edhe në basketboll. Kamerat e kanë kapur një moment interesat të trajnerit katalunas, gjatë ndeshjes që Bayern Munchen e zhvilloi në kuadër të Kupës së Gjermanisë ndaj Bayer Leverkusenit.

Pasi që i bën disa lëvizje të bukura prej basketbollisti, Guardiola gjuan dhe ia qëllon duarve të gjyqtarit. /Gazeta Olle