Mourinho refuzon të marrë pjesë në konferencën për shtyp

Jose Mourinho nuk do të marrë pjesë në konferencën për shtyp para ndeshjes kundër Interit.

Nuk dihet se përse e ka marrë këtë vendin Special One, shkruan Gazeta Olle.

Ndërkohë, SportMediaset raporton se skuadra e Mourinhos po përballet me shumë lëndime.

El Shaarawy, Abraham, Karsdorp gjithashtu nuk do të jetë në fushë për shkak të dëmtimit.

Ndeshja Roma-Inter zhvillohet të shtunën, me fillim nga ora 18:00.

/Gazeta Olle/

 

 

Shabani shkëlqeu për Prishtinën, dy asistime fantastike në fitoren ndaj Besës

Enis Zabërgja ndahet me Trepçën, falënderime të ndërsjella ndërmjet lojtarit dhe klubit