Mos u befasoni: Ndodh në Serbi

Një ngjarje interesante ka ndodhur në fundjavën futbollistike në Serbi, ku një qen e ka ndërprerë për disa minuta ndeshjen ndërmjet Donji Sremit dhe Çukariçit.

Ai i bëri disa xhiro rreth fushës dhe askush nuk e ndaloi, ndërsa futbollistët e shfrytëzuan këtë moment për të pushuar. Gjithsesi, përvoja na ka mësuar që të mos befasohemi me gjërat që ndodhin andejpari. /Gazeta Olle