Momente të frikshme në Bolivi: Tornado vjen vrullshëm, lojtarët e futbollit largohen të alarmuar

Pamje të frikshme janë regjistruar gjatë një ndeshjeje futbolli në Bolivi.

Dy ekipe moshash, ishin duke u ndeshur me njëra-tjetrën, kur një tornado e vrullshme mbërriti në mes të fushës.

Në videot e shpërndara në rrjete sociale, shihet se sfida ndërpritet për disa çaste dhe tornado përshkon të gjithë fushën e blertë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme:

Lojtës Videosh

Ekipi i Kosovës parakalon në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike “Tokio 2020”

Muharrem Sahiti i kënaqur me paraqitjen e Dritës: Të marrësh rezultat të tillë ndaj një klubi si Feyenoord, tregon për seriozitetin dhe punën e madhe që po e bën Drita