Momente prekëse: Nderohet tifozi i zjarrtë i Gjilanit i ndarë nga jeta, të pranishëm edhe familjarët

Sport Club “Gjilani” sot ka luajtur baras kundër pa gola kundër Dukagjinit në kuadër të xhiros së tretë të Superligës së Kosovës në futboll.

Para ndeshjes tifozët “Skifterat” dhe dy ekipet e kanë nderuar tifozin e zjarrtë, Eronit Sermaxhaj, i cili nderoi jetë me 8 shtator të këtij vitit.

Në një baner të shpalosur, “kuqebardhët” kanë shkruar “Never Forget”.

Gjithashtu në mesin e tifozëve ishin të pranishëm edhe familjarët e afërt të të ndjerit.

Më poshtë i gjeni fotografitë e sotme:

Superliga vazhdon edhe në mesjavë, do të zhvillohen dy super derbi!

Pamje nga lëndimi i tmerrshëm që e pësoi talenti i Liverpoolit, Harvey Elliott