Moderatorja seksi nga Italia ofendon Mihajlovicin

Paola Ferrari e ka goditur ish-trajnerin e Milanit, Sinisa Mihajlovic. Moderatorja e emisionit sportiv në Itali, “La Domenica Sportiva”, ka reaguar pas deklaratës së serbit, i cili kishte thënë që “gratë nuk duhet të flasin për futboll”.

“Unë jam e ofenduar, e mërzitur dhe e zemëruar nga ajo që ka thënë Mihajlovic. Ai është një idiot”, deklaroi Paola, përcjellë “Lajmi.net”.

Deklaratat e trajnerit serb janë konsideruar si primitive nga mediat italiane.