Modelja shqiptare, tifoze e Kombëtares dhe e Lorik Canës (FOTO)

Shqipëria ka tifoze të shumta, dhe njëra prej bukurosheve të Kombëtares quhet Kristiana Marku.

Modelja e “Grace Models” në Shqipëri, njihet si tifoze e kuqezinjëve, veçanërisht e Lorik Canës.

Ajo po ashtu është edhe tifoze e klubit të Chelseat.

marku markuu

markuuu

markuuuuu