Modelja e njohur e bënë horë Higuainin: Ai ishte i fikësuar pas femrave, ja çfarë veshte

Përpara se Gonzalo Higuain të lidhej dhe të martohej me Laran, vajzën që i dha atij një vajzë shumë të bukur, ish-sulmuesi i Juventusit duket se ka qenë një ndër donzhuanët më të mëdhenj të Italisë.

Këtë fakt e sjell në vëmëndje Manuela Ferrara, një modele 36-vjeçare, e cila në emisionin “Tiki-Taka” tregoi se ka pasur një lidhje gati 1-vjeçare me argjentinasin.

Ky i fundit duket se nuk mund të rrinte pa pasur një të dashur dhe ngacmonte këdo prej vajzave të njohura, ndonëse Manuela sjell edhe një detaj që ka bërë shumë shpejt xhiron e uebeve: “Gonzalo ishte i fiksuar me femrat, ndonëse më tepër se kjo më habiste fakti se vishte mbathje me ngjyrë të verdhë, me shkëlqim”.