Mlada – Skënderbeu, ky është rezultati i takimit

Skënderbeu ka pësuar humbje nga Mlada me rezultat 2:1.

Rezultat jo edhe i keq për ndeshjen e parë, pasi një fitore minimale do ta dërgonte tutje skuadrën korçare.

Cekët shënuan në pjesën e parë dhe me këtë rezultat  mbyll pjesa e parë.

Në minutën e 87-të Liridon Latifi barazoi rezultatin me një gol pas një devijimi.

Skënderbeu pësoi në minutën e 90-të për të humbur 2:1. /olle/