Mjekët e Partizanit shpëtuan jetën një tifozi (Video)

Sfida minuta midis Teutës dhe Partizanit u ndërpre për pak minuta, pasi një tifoz i “Demave” ka pasur disa probleme shëndetësore.

Menjëherë në ato momente, stafi mjekësor i Partizanit së bashku me fizioterapistin u hodhën në tribunë duke kaluar hekurat për t’i dhënë ndihmën  e parë tifozit.

Ai u transportua me ambulancë për në spitalin e Durrësit për të pasur nën kontroll gjendjen e tij.

Pas largimit të turpshëm që i bëri futbollistit që ishte me kancer, klubi turk dënohet rëndë nga FIFA

Po shkëlqen me Partizanin, Engjëll Hoti: Pres ftesë nga Kombëtarja e Kosovës ose ajo e Shqipërisë