Miranda te Interi për testet mjekësore (FOTO)

Mbrojtësi i Atletico Madrid Miranda ka mbërritur në Milan për të përfunduar testet mjekësore në Inter.

30 vjeçari u transferua ditë më parë te skuadra italiane.

Lajmi konfirmohet nga skuadra italiane në Twitter.

Ai sot pritet të përfundoj testet mjekësore dhe më pas të nënshkruajë kontratën.

mirandaaaaa