Milot Rashica tashmë ndodhet në Kosovë

Mesfushori i Kosovës dhe skuadrës së Vitesses në Holandë, Milot Rashica ka mbërritur sot në Kosovë, shkruan Gazetaolle.com.

Ai do ti bashkohet Përfaqësueses për dy sfidat e muajit shtator ndaj Finlandës në Shkodër dhe ndaj Kroacisë.

Lajmin për mbërritjen në Kosovë e ka zbuluar në rrjete sociale. /Gazetaolle.com

milot rashica