Milot Rashica asiston për Werderin (VIDEO)

Milot Rashica dhe Werder Bremen e kanë nisur mbarë sfidën me Hertha Berlinin në udhëtim.

Ylli kosovar asistoi për epërsinë 0:2, shkruan Gazeta Olle.

Ndodhi kjo në minutën 6-të ndeshjes që po luhet në Berlin.

Miloti asistoi pas një harkimi të bukur nga e majta.