Milani me katër mungesa në ndeshjen e parë (FOTO)

Milani i super-përforcuar e nis sot edicionin e ri në Serie A. Skuadra e Vincenzo Montellas luan në udhëtim ndaj ekipit modest, Crotone, përcjellë “Lajmi.net”.

Kuqezinjtë do të kenë disa mungesa në formacion.

Montella s’do të mund të llogaritë në Alessio Romagniolin, Lucas Biglian dhe Giacomo Bonaventuran, derisa i suspenduar është Gabriel Paletta.

Ndeshja fillon prej orës 20:45.

cats