Miftari flet për trajnerin dhe krizën te Sigal Prishtina (VIDEO)

Drejtori i KB Sigal Prishtinës, Florian Miftari, i ftuar në emisionin sportiv Arena në ‘Tribuna Channel’, ka folur për krizën e rezultateve që e kanë kapluar klubin ‘bardhekaltër’, për trajnerin e ri dhe për përforcimet që do të vijnë në klubin kryeqytetas. Për më shumë shikoni intervistën.