Mici: Duhet të tregojmë që jemi më të fortë, objektivi është kualifikimi

Prishtina të martën (nesër) e pret kampionin e Uellsit, Connah’s në kuadër të Ligës së Konferencës.

????????????????????????????????????

Para ndeshjes është prononcuar mbrojtësi i majtë, Gledi Mici, i cili beson në kualitetin e skuadër.

“Ndjehemi të përgatitur maksimalisht për ndeshjen e nesërme. Megjithëse fare nuk do të jetë lehtë, tek e fundit edhe ata janë kampion shteti”.

“Megjithatë e konsideroj skuadrën tonë më në epërsi shkak faktit se mendoj se jemi më cilësor, por kjo prapë mbetët të dëshmohet nesër në fushë”.

Mund të jetë një imazh i 1 person, në këmbë dhe bar

“Duam që nesër të japim më të mirën e të kemi më lehtë në ndeshjen kthyese. Janë 180 minuta para nesh dhe na duhet të dëshmojmë për objektivin që kemi, kalimin e raundit”, ka thënë Mici./Gazeta Olle/ 

Ramadani: Jemi më të mirë, besoj në skuadër edhe pse kemi mungesa

Zyrtare: Arbër Shala kthehet te Dukagjini