Messin dhe Iniestan i gëzojnë gratë

Lionel Messi dhe Andres Iniesta presin një tjetër gëzim në familjen e tyre.

Bashkëshortet e tyre do të sjellin në jetë fëmijën e tyre të dytë.

Antonella Roccuzzo, gruaja e sulmuesit argjentinas, dhe Ana Ortiz, partnerja e mesfushorit spanjoll, janë shtatzënë, shkruan ‘El Mundo Deportivo’.