“Messi, Neymar ose Suarez, mund të largohen nga Barcelona”

Nënkryetari i Barcelonës, Javier Faus, ka deklaruar se njëri nga treshja, Lionel Messi, Neymar ose Luis Suarez mund të largohen në verë nga Barcelona.

Sipas tij, presioni nga CHelsea e PSG është i madh për këta lojtarë.

“Ne nuk mund të paguajmë shumat që ofrohen për ta. Janë këto Chelsea dhe PSG”, theksoi ai, raporton ‘goal.com’.