Messi jep lajme të mira

Lionel Messi ka dhënë një lajm shumë të madh për skuadrën e Barcelonës, pasi është konfirmuar se është rikthyer në stërvitje para ndeshjes së ardhshme të skuadrës së tij.

Lionel Messi kishte një lëndim në këmbën e tij të djathtë dhe kështu mungoi në miqësoret e Argjentinës kundër El Salvadorit dhe Ekuadorit.

Por, argjentinasi ka dhënë një lajm shumë të madh për skuadrën e Barcelonës.

Ai është rikthyer në stërvitje me Blaugranët para ndeshjes që Barcelona e zhvillon në vikend kundër Celta Vigos.

Lajmin për këtë gjë e ka konfirmuar vet skuadra spanjolle me anë të një postimi në ‘Twitter’.