Mësohet skaudra e re e James Rodriguez, transferim i papritur!

James Rodriguez tashmë ka kaluar tek skuadra nga Katari, Al Rayyan.

Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano ka njoftuar për një gjë të tillë, atje ku tashmë edhe testet mjekësore janë kryer,.

Rodriguez tashmë largohet nga futbolli evropian dhe karrierën do ta vazhdojë në një nivel tjetër.

Kolumbiani ishte pjesë e Evertonit sezonin e kaluar dhe pikërisht kur mendohej se mund të rikthehej në Real Madrid – ndodhi befasia.

Plotë ndryshime, ky pritet të jetë formacioni i Realit ndaj Mallorcas

Distria Krasniqi përjetëson “Medaljen e Artë” të fituar në Tokio