Mësohen grupet e Ligës së Kampionëve, Barcelona, Dortmund dhe Inter, grupi më i vështirë

Është hedhur sot shorti për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.
Grupi vlerësohet i “vdekjes” për shkak të kundërshtarëve të fortë.
Kampioni i tanishëm, Liverpool, ndodhet në grupin E, bashkë me E me Napolin
Barcelona përbënë grupin F me Borussia Dortmundin dhe Interin, shkruan Gazeta Olle.