Mesfushori konfirmon kalimin te Trepça ’89

Arber Mustafa do të jetë përforcimi më i ri i Trepçës ’89.

Mesfushori e ka konfirmuar vetë një gjë të tillë përmes një fotoje të postuar në rrjete sociale, shkruan Gazeta Olle.

Foto e postuar nga Mustafa, ku edhe ka etiketuar stadiumin “Riza Lushta”:

Mund të jetë një imazh i 1 person, playing football, në këmbë, bar dhe teksti që thotë "MERKUR 15 AirMunich"

21-vjeçari në të kaluarën kishte luajtur te Gjilani dhe Flamurtari, ndërsa së fundmi ishte pjesë e Vllaznisë së Pozheranit.

Skuadra mitrovicase garon në Ligën e Parë në edicionin e ri, ndërsa padyshim se do të kërkojë të rikthehet në Superligë.

/Gazeta Olle/

Nora Gjakova: Fitoren ua dedikoj të gjithë shqiptarëve

Mourinho del nga kontrolli, fyen rëndë lojtarin e tij në miqësore (VIDEO)