Mërgim Vojvoda i mrekullueshëm, shënon golin e parë në Serie A dhe kalon skuadrën e tij në epërsi (Video)

Në ndeshjen e fundit të javës së 34-të në Serie A, Torino ka realizuar golin e epërsisë ndaj Parmës

Në minutën e 63-të ka shënuar reprezentuesi i Kosovës, Mërgim Vojvoda, shkruan Gazeta Olle.

Njëherit, ky oshte goli i parë në Serie a për futbollistin e Torinos.

Goli i Vojvodës:

/Gazeta Olle/