Mentor Zhdrella tregon pse u pensionua nga futbolli: Çdo ditë e kam më të vështirë

Mentor Zhdrella ka rrëfyer në emisionin “Kendiv” për pensionimin e parakohshëm nga futbolli. Ai ka deklaruar se është duke e pasur tejet të vështirë.

“Çdo ditë e kam më të vështirë pa futboll’,  u shpreh ai.

Ai foli edhe për familjen dhe faktin se sa është i lidhur me të, gjë e cila kishte ndikuar që mos të pranoj ofertat për të luajtur në Evropë.

Video në linkun më poshtë.

Një autogol zhbllokon El Clasicon, Reali në epërsi (Video)

Barcelona barazon në fund, përfundon pjesa e parë në El Clasico