Menez – Mexes, Milani gjen fitoren (VIDEO)

Menez një herë dhe Mexes dy herë. Këta janë shënuesit që ia sollën fitoren Milanit, e cila kishte harruar kur merrte tre pikësh.

Skuadra e Inzaghit mposhti 3:1 Cagliarin në shtëpi.