Melissa Satta, një mama seksi (FOTO)

Modelja Melissa Satta dhe futbollisti Kevin Prince Boateng janë duke kaluar pushimet në Sardenjë.

Melissa është shfaqur me bikini dhe si gjithmonë është duke e bukur.

melisa 1

 

melisa 2

 

melisa 4

 

melisa 6

 

melisa 7