Mediat spanjolle zbulojnë klubin e ti të Mourinhos

Nëse është për t’iu besuar medieve spanjolle, atëherë Jose Mourinho do të jetë trajneri i ri i Manchester United.

Fichajes madje shkruan se ai e ka nënshkruar edhe kontratën me ‘Djajtë e Kuq’ për pesë vitet e ardhshme, transmeton Daily Star.

“Disa mediume dhe gazetarë të afërm me portugezin Jose Mourinho,  raportojnë që tekniku ka arritur marrëveshje me Manchester United për pesë vitet e ardhshme”, shkruan mediumi spanjoll.