Mediat italiane shkruajnë për bashkëshortën e Xhakës: Leonita e gatshme për në Romë, është mjaftë aktive në Instagram

Granit Xhaka mund të jetë transferimi i parë i Romës gjatë afatit kalimtar të verës.

Ylli nga Kosova kërkohet me ngulm nga jose Mourinho që dëshiron ta përforcojë repartin e mesfushës.

Një transferim i mundshëm i Xhakës te Roma, ka bërë që mediat rozë në Itali të merren edhe me familjen e tij.

Gazeta e madhe italiane, Corriere dello Sport ka shkruar për bashkëshortën e Granitit, Leonitën e cila është mjaftë e bukur dhe njëherit edhe aktive në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Olle.

“Leonita është gruaja e mesfushorit të ardhshëm të Romës, Granitit. Ajo poston shumë foto në Instagram së bashku me bashkëshortin e saj dhe fëmijët. Ajo është gati për të jetuar në Romë”, ka shkruar  CDS.

Më poshtë keni disa foto të Leonit së bashku me Granitin dhe fëmijët. /Gazeta Olle/

Leave a Reply

Mustafi pranë rikthimit në Spanjë, në negociata me klubin e La Liga

Pogba thyen hesthjen pas eliminimit të Francës: Ndeshja na solli trishtim, por lumtur për kundërshtarët tanë