Më shumë shikues tek juniorët se sa në disa ndeshje të Superligës (FOTO)

Takimi i juniorëve mes Kosovës së Vushtrrisë dhe 2 Korrikut, mblodhi më shumë shikues se sa disa prej ndeshjeve të Superligës.

Në stadiumin ‘Ferki Aliu’ u mblodhën rreth 200 shikues.

Ju kujtojmë se para disa javësh në takimin Drita – Feronikeli, ishin të pranishëm 56 shikues. (Gazeta Olle)

juniorat