“Më mungon zemër”, këngëtarja shqiptare zbulon mesazhat me Neymar dhe Mbappe

Beatrix Ramosaj është përfolur nëpër media për lidhjen me Mbappe dhe Neymar.

Ajo e ftuar në “Shiko Kush Luan” zbuloi edhe mesazhet e fundit të shkëmbyera me dy yjet e Paris Saint Germain, shkruan Gazeta Olle.

Këngëtarja dukej shumë e shqetësuar dhe përmendte faktin që i ka vetëm miq futbollistët, teksa pastaj zbuloi edhe mesazhet.

Zbulohet se Neymar i tha asaj se më mungon, ndërsa ajo ia ktheu se më mungon edhe ti dhe nuk mund të pres për të të parë.

Teksa me Mbappe, mesazhet janë rreth kohës së karantinës.

Shikojeni videon këtu: